Wynajem kserokopiarek

Jeżeli właśnie otwieramy nową firmę lub nasza firma zaczyna się rozrastać będziemy potrzebowali sprzętu drukującego czyli drukarki lub kserokopiarki. Standardowo pierwszą myślą jest zakup takiego sprzętu w przypadku drukarki nie stanowi to z reguły większego problemu profesjonalny sprzęt to koszt do około 1000zł i sama obsługa raczej jest bardzo prosta.

Natomiast w przypadku kserokopiarek sprawa zaczyna się komplikować ponieważ urządzenia tego typu to z reguły sprzęt wolnostojący posiadający szereg funkcji takich jak automatyczny podajnik dokumentów, skanowanie do maila czy też jednoczesna praca na wielu komputerach. Dodatkową przeszkodą może okazać się wysoka cena ponieważ sprzęty tego typu mogę kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy.

Alternatywę dla zakupu kserokopiarki a nawet drukarki może stanowić jej dzierżawa, wynajem. Dzierżawa kserokopiarki to rozwiązanie niezwykle korzystne z wielu względów. Najważniejszy rzucający się w oczy od razu to ogromna oszczędność w początkowej fazie korzystania ze sprzętu. Profesjonalne firmy nie pobierają opłaty instalacyjnej w przypadku dzierżawy kserokopiarki co pozwoli nam oszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy już na starcie.

Kolejną ważną sprawą okazuje się serwis kserokopiarki niejednokrotnie obsługa serwisowa jest bardzo kosztowna z powodu wymiany poszczególnych elementów natomiast w przypadku dzierżawy kserokopiarki pełną obsługę serwisową zapewnia nam firma od której dzierżawimy kserokopiarkę.

Tonery i bębny do kserokopiarki również zapewni nam dostawca sprzętu to kolejny dodatkowy atut ponieważ nie musimy martwić się, że ceny tonerów znacznie wzrosną lub też będziemy mieli problem z ich dostępnością.

Wszystko to oczywiście otrzymujemy w ramach miesięcznego abonamentu przez co wynajem kserokopiarki pozwala nam na zaplanowanie naszych kosztów poprzez stałą miesięczną opłatę.